Pakiet badań po przebytej chorobie SARS CoV-2 zawiera: wizytę fizjoterapeutyczną wstępną: a w niej pomiar wg skali Mrc (siła mięśniowa), tor oddechowy, test wstawania z krzesła, test równowagi, szybkość chodu na dystansie 3m, lub szybkość chodu na dystansie 4m, skala duszności Borga, skala duszności MFIS, ocena nasilenia depresji i lęku – HADS-M. Te same badanie wykonywane są po zakończeniu cyklu.

W połowie cyklu zabiegów odbywa się badanie kontrolne stanu Pacjenta.

Z proponowanego pakietu badań i rehabilitacji po przebytym Covid-19 może skorzystać każdy Pacjent, który uzyskał skierowanie w ramach NFZ.

Pakiet przysługuje w okresie pól roku od zachorowania (raz w roku, chyba że uzyska indywidualnie zgodę na kolejny pakiet).

Cały pakiet jest w ramach NFZ (bezpłatny dla Pacjenta), każdy pakiet jest indywidualnie dobrany do potrzeb Pacjenta wynikający ze stanu zdrowia i wyników badania wstępnego. Zabiegi dobierane są indywidualnie dla każdego Pacjenta przez terapeutę. W trakcie wizyty wykonywane są pomiary ciśnienia i wysycenia krwi tlenem, na początku w środku oraz na końcu całej kuracji.

Nasz akcja jest bezterminowa, w tej chwili dostępność pakietu jest szeroka.

Zapraszamy do poradni ul. Próchnika 11.