Tegoroczna edycja Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego dobiegła końca. Nasz projekt L232 zdobył 1912 głosów! Niestety nie udało się nam zakwalifikować do realizacji. Gorąco dziękujemy za każdy głos i wsparcie naszego projektu. Mamy nadzieję, że w przyszłorocznym Budżecie Obywatelskim nasze inicjatywy przekonają jeszcze większą liczbę łodzian.

**************************************************************************************

1 października rozpoczyna się głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego.

L232 – to dla nas teraz bardzo ważny numer identyfikacyjny.

Nasz placówka przygotowała projekt, o wsparcie którego bardzo Was prosimy.

Chcemy ulepszać się i udoskonalać, by nasi Pacjenci mogli w lepszych, przyjemniejszych  warunkach korzystać z naszych usług.

NUMER L232 to: remont i wyposażenie Centrum Rehabilitacji przy ul. Próchnika 11, z którego już tak wielu łodzian korzysta.

Prace remontowe będą polegać na częściowej adaptacji, zmianie aranżacji i układu pomieszczeń poradni (gabinetów lekarskich, sal do ćwiczeń i zabiegów) oraz na skuciu starych tynków, pomalowaniu ścian, wymianie posadzek, wymianie instalacji elektrycznej i wodno – kanalizacyjnej. Remont obejmuje również łazienki (w tym dla niepełnosprawnych) oraz ciągi komunikacyjne. Planowane jest przystosowanie poradni rehabilitacyjnej do standardów europejskich, zapewniających łodzianom bezpieczny i szybki powrót do zdrowia. Poradnia będzie realizować również program pełnego powrotu do zdrowia osobom, które przeszły Covid-19.

Na co dzień my jesteśmy dla Was.

Ale dziś to my potrzebujemy Waszego wsparcia. Mamy czas do 29 października.

1 – 15 października głosowanie papierowe

1 – 29 października głosowanie elektroniczne

Szczegóły dotyczące projektu i głosowania: https://budzetobywatelski.uml.lodz.pl/

Razem możemy więcej!