Fizjoterapeuta

Miejskie Centrum Medyczne „Śródmieście” Sp. z o.o. w Łodzi poszukuje fizjoterapeuty na pełen etat, ( umowa o pracę). Mile widziane :

– wykształcenie wyższe

– min. 3 lata doświadczenia w zawodzie

– umiejętność pracy w zespole

– chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

– empatia

– pracowitość i dyspozycyjność ( praca zmianowa)

CV prosimy przesyłać na adres kadry@mcmsrodmiescie.pl

 
 

Miejskie Centrum Medyczne „Śródmieście” Sp. z o.o. w Łodzi zatrudni Lekarza Ginekologa do nowego gabinetu ginekologicznego

Miejsce pracy: Łódź, ul. Zachodnia

Kontakt: CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@mcmsrodmiescie.pl

Tel. 42 633 66 33


Do CV prosimy dołączyć poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. 

INFORMACJA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych – RODO), informuję, że: 
Administratorem danych osobowych udostępnionych na potrzeby rekrutacji jest Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sterlinga 13. Jest wyznaczony inspektor ochrony danych – e-mail: rodo@mcmsrodmiescie.pl.

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych związane jest z wymogiem ustawowym wynikającym z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 1974 nr 24 poz. 141; tj. Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.) Niepodanie przez Pana/Panią danych może wpływać na treść rozstrzygnięcia w postępowaniu rekrutacyjnym. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zapisami art. 6.1a, a w przypadku podania szczególnych kategorii danych, na podstawie art. 9. 2a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych – RODO).

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetworzenia, prawo do przenoszenia danych (o ile w danym przypadku przysługuje), prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), której dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Od czynności podjętych przez administratora danych osobowych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przekazane przez Pana/Panią dane nie posłużą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, jak również profilowania.

Pana/Pani dane będą przetwarzanie wyłącznie na potrzeby rekrutacji i nie będą przechowywane po jej zakończeniu ani przekazywane innym podmiotom.

[su_button url=”http://centrumrydygiera.pl” target=”self” style=”default” background=”#2D89EF” color=”#FFFFFF” size=”3″ wide=”no” center=”no” radius=”auto” icon=”” icon_color=”#FFFFFF” text_shadow=”none” desc=”” onclick=”” rel=”” title=”” id=”” class=””]Aplikuj[/su_button]